openingstijden


LUNCHROOM

Woensdag tot en met zondag van 10:00-17:00

Reserveren enkel aan de deur.

LET OP zaterdag 25, zaterdag 2 okt en zaterdag 9 oktober is de lunchroom enkel open tussen 10:00-13:00 voor koffie en taart (dus geen keuken)



WINKEL

Woensdag 12:00 - 16:00

Vrijdag, zaterdag & zondag van 10:00 - 16:00


BOERDERIJ

Momenteel gesloten vanwege COVID-19


HEEMTUIN

Maandag gesloten. Andere dagen open van 10:00-16:00.


HONDEN

Mogen mee naar de lunchroom / het terras maar niet de heemtuin in of bij de dieren.

CONTACT

lunchroom


Lunchroom@plukdenhaag.nl tav Jet of Sarah

tuin


Tuin@plukdenhaag.nl tav Frans

dieren


S.lelyveld@reakt.nl tav Sandy

dagbesteding


L.rovers@reakt.nl tav Leo

winkel


Winkel@plukdenhaag.nl tav Gabriella

Activiteiten


Activiteiten@plukdenhaag.nl tav Stijn

Voedselbos


Hetachterland@plukdenhaag.nl tav Eveline

Algemeen


Info@plukdenhaag.nl tav Sarah

routebeschrijving



In de kom van Loosduinen ligt een groen gebied genaamd Madestein.

Pluk! kan je vinden tegenover tuincentrum Ockenburgh, verscholen in het groen achter een rijtje huizen.


  • Kom met de fiets naar Pluk! Je hebt dan een plek voor de deur in een van de fietsrekken.


  • Met het OV kun je zowel met de tram als de bus dichtbij komen. Tramhalte 'Arnold Spoelplein' (tram 3 en bus 26) is 15 minuten lopen van ons vandaan. De bushalte 'Ockenburghstraat'(bus 31) is 5 minuten lopen van ons vandaan.


  • Met de auto kom je er via de A4 richting de N211, Afrit 12- Den Haag Zuid, dan rij je zo naar de Loosduinse Hoofdstraat 1184a. 


Er is een kleine parkeerplek tegenover het tuincentrum achter de huizen. Dit is hoofdzakelijk de parkeerplek voor de bewoners en mindervaliden. Er is een grote openbare parkeerplaats naast het tuincentrum, bij landgoed Ockenburgh. Wij verzoeken u voornamelijk daar te parkeren.




Loosduinse Hoofdstraat 1184a